Szkolenia wewnętrzne z marketingu i reklamy

Przetrwanie nowoczesnej firmy w coraz większym stopniu zależy od wiedzy i umiejętności jej pracowników w zakresie prowadzenia biznesu w sieci.

Proponujemy Państwu szkolenia wewnętrzne w uczciwych cenach prowadzone zawsze przez najlepszych specjalistów na rynku.

Korzyści:
- indywidualnie dostosoway program szkolenia do potrzeb uczestników,
- uzwględnienie w progranie specyfiki branży,
- dobór prezentowanych case study i proponowanych ćwiczeń,
- konkretne wskazówki jak podnieść efektywność działań,

dodatkowo zawsze staramy się zaproponować trenera który ma doświadczenie w kampaniach w danej branży.

Po każdym szkoleniu mogą państwo w przeciągu miesiąca wykorzystać wiedzę trenera zadając pytania raz przeprowadzając dodatkową 5 godzinną sesję.

Jesteśmy grupą niezależnych konsulantów z doświadczeniem w branży.


Ceny szkoleń zależą między innymi od poziomu zaawansowania merytorycznego oraz wielkości grupy.
Warsztaty rozpoczynają się od ok 3900 zł za poziom podstawowy dla grupy do 4 osób na poziomie podstawowym (8h).

Specjalizujemy się w organizowaniu szkoleń i warsztatów dla managerów i specjalistów z tematyki związanej z obszarem marketingu i reklamy internetowej.


Program szkolenia ustalamy razem z klientem po przebadaniu potrzeb szkoleniowych oraz ewentualnych wywiadach telefonicznych z przyszłymi uczestnikami. Dzięki temu na szkoleniu pracownicy uzyskają wiedzę potrzebną do efektywnego rozwiązywania problemów z którymi spotykają się najczęściej w organizacji.


Metodologia szkolenia jest dostosowana do sposobu uczenia się osób dorosłych. Program budujemy na zasadach cyklu Kolba każdy element szkolenia zawiera 4 etapy umownie zwanymi: doświadczenie, refleksja, teoria oraz praktyka.

Dzięki odpowiedniemu przygotowaniu szkolenia biorą pod uwagę różne typy komunikacji (ekstrowertycy, introwertycy), sposoby odbierania i zapamiętywania informacji (wzrokowcy, słuchowcy kinestetycy, czuciowcy).

Projekty szkoleń uwzględniają etapy rozwoju procesów grupowych tak by każdy uczestnik niezależnie od swojej osobowości czuł się komfortowo i skupiał się na przyswajaniu wiedzy.


Zapraszamy do składania zapytań ofertowych. Na każdy Państwa kontakt odpowiemy szybko przesyłąjąc profesjonalną ofertę w konkurencyjnej cenie.