Szkolenia otwarte

Wychodząc naprzeciw Państwa zapotrzebowaniom rozpoczynamy cykl specjalistycznych szkoleń "e-Firma".

Warsztaty e-Firma dadzą Państwu wiedzę potrzebną do prowadzenia działalności w sieci związane z prawem internetowym, marketingiem, ePR'em, sprzedażą.

Szkolenia skierowane są do prezesów, członków zarządów, product managerów, pracowników działów marketingu, public relations, oraz wszystkich zainteresowanych tematyką z zakresu działalności biznesowej w internecie.

Szkolenia przez nas organizowane traktujemy jako spotkania ze znanymi fachowcami, ludźmi których społeczności internetowej przedstawiać nie trzeba. Wszystkie szkolenia mają charakter konwersatoryjny. Na życzenie wystawiamy zaświadczenie o odbyciu warsztatu.

Szkolenia prowadzą zawsze wysokiej klasy eksperci i odbywają się w Warszawie. Nieduże grupy i profesjonalne przygotowanie pozwoli w pełni wykorzystać czas, w trakcie którego prowadzący w pełni przedstawi problematykę szkolenia i odpowie na wszystkie Państwa pytania.

Jesteśmy grupą niezależnych konsultantów z doświadczeniem w branży. Ceny szkoleń zależą od poziomu zaawansowania merytorycznego oraz wielkości grupy.